• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1394/05/13
وصیتنامه شهید طلبه قاسم حق پرست

وصیتنامه شهید طلبه قاسم حق پرست


 دل گشایی یار زندان بلاست                            هر کجا یارست آنجا دل گشاست
 
در این لحظات که نزدیک است دیدار یار و تماشای جلوه او ، و در این مکان که همسایه ی است به خانه دوست ، در مقطع خاصی از تاریخ خود را می بینم که جز سجاده شکر و تشکر از موهبتهای خداوند تبارک و تعالی ودادن امانتی که به من سپرده راهی نمی بینم. خدایا ،ای بهترین گواهان ،هیچگاه به تو بخل نمی ورزم و جان خود را در مرداب دنیا نمی پرورانم ، با تمام و کمال میل در راه تو ای بزرگوار آماده ام که دارایی خود یعنی جانم را قربانی سازم و به آتش عشق تو در آیم . تاکنون تنها و همیشگی و واقعی ترین خواسته ام تو بودی گو انیکه در راه شناخت تو کوتاهی نموده ام و قدر مولایی همچو تو را درک نکرده ام ، لکن به اندازه درک ضعیف خود تو را می خواهم.
خدایا، در دنیایی که ضلالتها و شقاوتها، تیرگی ها و ظلم ها پرده انداخته اند قطع علاقه از همه را چاره وصل به تو می بینم . خدایا من نه از خاشعانم و نه از بندگان مقرب تو ، لیک تنها تو را می خوانم و به رضای تو راضیم.
خدایا فریاد  یاا لثارات الحسین  را شنیدم و  هل من ناصر  او را در دشت مجاور شناختم. دیگر مجال ماندن نیست. نمی خواهم مانند دنیا طلبان به زندگی خود خوش باشم و به طلوع و غروب خورشید نظاره کنم تا هیولای مرگ بند علاقه ام  را قطع کند . خود رشته مهر از هرآنچه غیر تو را پاره می کنم تا به دریای رحمت تو ای کریم ،ای رحیم برسم.
خدایا به پدر و مادرم صبر عنایت فرما و به آنها تحملی بخش تا بر قربان شدن اسماعیل خود شکیبا باشند و به برادران و دوستان و همفکران قوتی و توانی مرحمت کن تا زنجیرهای حب غیر تو را  به لطف تو رشته رشته کنند و خود را غرق دریای تو بودن بنمایند.
خدایا خود گواهی که تنها آرزوی من و تنها خواسته ام یاری فرزند مظلوم و غریب زهرای مرضیه است و درک جمال و خاک رکاب او مرا از همه آنچه که در دنیاست خوشتر است.
غم عشقش بیابان پرورم کرد                   هوای بخت بی بال و پرم کرد
بمو گفتی صبوری کن صبوری                 صبوری طرفه خاکی بر سرم کرد
خدایا ،ای کسی که مهر او را در دل قرار دادی و با باران اشکم و رحمت خود و با عناصری فراق و جدائی این دانه را در کویر قلبم رویاندی ،ای خدایی که در شوره وجودم بذر محبت او و خانواده بزرگش را پاشیدی و خود باغبان بودی.
خدایا من بی استعداد و ضعیف بجای گل خار در آمدم . خدایا این خار دوست دارد در راه رضای او بر چشم نامحرمان اسرار بنشیند و او را یاری کند و تو ای پسر فاطمه و تو ای گوهر زمانه ،و تو ای عزیز غریب بدان و مطمئن باش آنقدر در راه تو بیابانگردی می کنم و آنقدر به کام مرگ رفته و شمشیر زنم تا توی عزیز تا توی والامقام که مهرت در اعماق دلمان ریشه دوانده و بدانی که هیچگاه تو را در محاصره دشمنان تنها و بی یاور وا نمی گذاریم و درآن لحظه که سربرخاک گذارم در خون خود بغلتم و زیر ترکشها و بمبها پاره شوم،هر قلبم خواهد گفت :مهدی جان ،مهدی جان ،مهدی جان
ای جهان خفته در ستم مهدی می آید.ای ستم دیدگان و زخم چشیدگان فرزند رضا می آید .ای منتظران خواهید شنید که بگویند:
به بوتراب خبر آمده ای غبار آلود               ظهور جان جهان شد جهان همی آسود
خدایا چه بگویم در فراغ حبیب که اگر دریایی از خون طغیان کند یارای ذره ای از لطف او نمی باشد. خدایا همه کسانی که بر من حقی دارند راضی بفرما و تو جبران ضایعاتم را بفرما.
خدایا اسلام عزیز و رهبر معظم منتظران حضرت ولی عصر،امام خمینی را و جانبازان و عاشقان ودل سوختگان و جراحت دیدگان از آدم تا پیامبر خاتم و بعد او از زهرای مرضیه و همچنین اولاد  گرام و معصومان و خلیفگان حضرت رسول را با ظهور محمدی دیگر قوت ببخش.
پدر و مادرم منتظر شما می مانم ،پس شما هم  بر رضای خدا صبر پیشه کنید و عجول نباشید. والسلام
غروب جمعه 65.12.15 برابر با ماه رجب  اردوگاه شهید بروجردی اهواز
سحر جمعه 66.3.1 روز قدس 
 غروب پنجشنبه 67.3.19 شب شهادت امام صادق (ع)
 
خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .