• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1394/05/13
چند هشدار مهم مخابراتی

چند هشدار مهم مخابراتی


 
یکی از ویژگیهای مهم گوشی های همراه ،نشاندهنده های خطوط باتری و آنتن است .اگر خطوط باتری کم شوند شما گوشی را شارژ می کنید اما اگر خطوط آنتن کم شوند چه می کنید ؟ اساسا این خطوط برای چه هستند؟ شما در برخورد چهره به چهره ،آرام صحبت می کنید ولی اگر در اتاقی دیگر یا در خیابان باشید چطور؟ باید صدایتان را بلند و بلندتر می کنید.اگر هم خیلی دور شوید یا مانعی قوی بین تان باشد فریاد می زنید. گوشی همراه شما نیز برای ارتباط با آنتن بی تی اس همین رفتار را دارد یعنی اگر در فاصله بهینه باشد خطوط آنتن اش پر بوده و امواج ضعیفتری از خود منتشر می کند ولی هرچه فاصله اش بیشتر باشد یا مانع ببیند ((مثلا در آسانسور)) تعداد خطوط را کمتر نشان می دهد ،یعنی با فریاد بیشتری باید با بالا دست تماس بگیرد و این یعنی هشدار به استفاده کننده تا زمانی که مانع برطرف شود و یا به آنتن قوی تری نزدیک شوید،در آن صورت بلافاصله از اولی قطع و با دومی ادامه می باید .آیا تا بحال شنیده بودید؟!! بسیاری از مردم نمی دانند که صحبت با تلفن همراه باید مختصر باشد و ایمن، چون : 1.هزینه تماس با همراه نسبت به تلفن ثابت حدود 20 برابر گرانتر است ((ثابت دقیقه ای 30 ریال و همراه بین 600 تا 700 ریال )) 2. تا حد ممکن باید از سیم ارتباطی ((هنذفری)) در صحبت ها استفاده کرد تا میزان تشعشع دریافتی بدن و سر،خیلی پایین باشد . 3.اگر تعداد کامل خطوط آنتن گوشی مثلا 5 خط است: با 5 خط عاددی صحبت شود ، با 4 خط کوتاه صحبت شود، با 3 یا 2 خط اضطراری صحبت شود و با زیر 2 خط اصلا صحبت نشود مگر خیلی اضطراری و کوتاه توسط آیفون با سیم رابط.
محمد صادق قدرتی 
 
 
خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .