انتشار :
 با دستور صریح استاندار گیلان؛ بخشدار خاطی خمام در پی اهانت به یک خبرنگار برکنار شد

با دستور صریح استاندار گیلان؛ بخشدار خاطی خمام در پی اهانت به یک خبرنگار برکنار شد


چندی پیش در آستانه روز خبرنگار ، خبر برخورد شدید بخشدار خمام در پی سوال یکی از شهروندان این بخش از وی و انعکاس گسترده آن در رسانه های نوشتاری،الکترونیک و شبکه های اجتماعی ، این خبر به دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان رسید. وی که همیشه پاسخگوی انتقادات خبرنگاران است در بدو ورود خود به استانداری گیلان به مدیران و رؤسای ادارات و سازمانها توصیه کرد تا آستانه تحمل و نقدپذیری خود را در برابر سوالات، مطالبات مردمی و منتقدین دلسوز و منصف از جمله خبرنگاران بالا ببرند و در این راستا به محض اطلاع از ماجرا، فورا پیگیر شد و به مدیرکل حراست استانداری گیلان دستور داد تا بررسی موضوع درگیری بخشدار خمام با یک خبرنگار آن هم در حضور فرماندار و در دفتر کار وی را در اولویت قرار دهد و بر اساس اصول و ضوابط قانونی و کاملا بیطرفانه برخورد شود. 
مدیرکل حراست استانداری گیلان نیز بر اساس دستور دکتر نجفی ،موضوع را بررسی نمود و نتیجه اینکه بخشدار خمام عزل شد. 
 
 
 
در مراسم تودیع معارفه بخشداری خمام ، حسین ذاکر استقامتی پس از ۹۰۹ روز فعالیت سکان هدایت این بخشداری را به مهندس علیرضا مسچیان سپرد. این مراسم با تاخیر و بدون حضور امام جمعه در کانون فرهنگی شهید حق شناس خمام برگزار شد. 
لازم به یادآوری است حجت الاسلام رنجبرامام جمعه لشت نشاء،تعدادی از اعضای شورای شهر و خانواده شهدای لشت نشاء به دلیل رضایت از حسن اخلاق و عملکرد مسچیان در طول کمتر از دو سال گذشته در این مراسم حضور یافتند.
گفتنی است مهندس علیرضا مسچیان متولد سال ۱۳۵۶ در لشت نشاء و کارشناس ارشد در رشته مدیریت بازرگانی بوده و هم اکنون دانشجوی دکترا در رشته مدیریت دولتی می باشد. وی از خانواده شهدا و فرزند شهید حاج مرتضی مسچیان است و پیش  از این از سال ۱۳۷۹ به استخدام وزارت کشور درآمده و سابقه ۱۲ سال فعالیت در بخشداری خشکبیجار را دارد و همچنین از ۱۲ آذر سال 1392 تاکنون شهردار لشت نشاء بوده است. 
 
 
خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .