• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار :
 با دستور صریح استاندار گیلان؛ بخشدار خاطی خمام در پی اهانت به یک خبرنگار برکنار شد

با دستور صریح استاندار گیلان؛ بخشدار خاطی خمام در پی اهانت به یک خبرنگار برکنار شد


چندی پیش در آستانه روز خبرنگار ، خبر برخورد شدید بخشدار خمام در پی سوال یکی از شهروندان این بخش از وی و انعکاس گسترده آن در رسانه های نوشتاری،الکترونیک و شبکه های اجتماعی ، این خبر به دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان رسید. وی که همیشه پاسخگوی انتقادات خبرنگاران است در بدو ورود خود به استانداری گیلان به مدیران و رؤسای ادارات و سازمانها توصیه کرد تا آستانه تحمل و نقدپذیری خود را در برابر سوالات، مطالبات مردمی و منتقدین دلسوز و منصف از جمله خبرنگاران بالا ببرند و در این راستا به محض اطلاع از ماجرا، فورا پیگیر شد و به مدیرکل حراست استانداری گیلان دستور داد تا بررسی موضوع درگیری بخشدار خمام با یک خبرنگار آن هم در حضور فرماندار و در دفتر کار وی را در اولویت قرار دهد و بر اساس اصول و ضوابط قانونی و کاملا بیطرفانه برخورد شود. 
مدیرکل حراست استانداری گیلان نیز بر اساس دستور دکتر نجفی ،موضوع را بررسی نمود و نتیجه اینکه بخشدار خمام عزل شد. 
 
 
 
در مراسم تودیع معارفه بخشداری خمام ، حسین ذاکر استقامتی پس از ۹۰۹ روز فعالیت سکان هدایت این بخشداری را به مهندس علیرضا مسچیان سپرد. این مراسم با تاخیر و بدون حضور امام جمعه در کانون فرهنگی شهید حق شناس خمام برگزار شد. 
لازم به یادآوری است حجت الاسلام رنجبرامام جمعه لشت نشاء،تعدادی از اعضای شورای شهر و خانواده شهدای لشت نشاء به دلیل رضایت از حسن اخلاق و عملکرد مسچیان در طول کمتر از دو سال گذشته در این مراسم حضور یافتند.
گفتنی است مهندس علیرضا مسچیان متولد سال ۱۳۵۶ در لشت نشاء و کارشناس ارشد در رشته مدیریت بازرگانی بوده و هم اکنون دانشجوی دکترا در رشته مدیریت دولتی می باشد. وی از خانواده شهدا و فرزند شهید حاج مرتضی مسچیان است و پیش  از این از سال ۱۳۷۹ به استخدام وزارت کشور درآمده و سابقه ۱۲ سال فعالیت در بخشداری خشکبیجار را دارد و همچنین از ۱۲ آذر سال 1392 تاکنون شهردار لشت نشاء بوده است. 
 
 
خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .