• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار :
استاندار گیلان طی بازدید از شرکت صنعتی پارس زرآسا : اگر امروز برند محصولات این شرکت برای مردم آشناست

استاندار گیلان طی بازدید از شرکت صنعتی پارس زرآسا : اگر امروز برند محصولات این شرکت برای مردم آشناست


استاندار گیلان از شرکت صنعتی پارس زرآسا بازدید نمود و از نزدیک در جریان روند تولید محصولات قرار گرفت . در این بازدید مهندس فرهمند پورعلی مدیرعامل شرکت پارس زرآسا با اشاره به تولید  انواع لوازم خانگی الکتریکی کوچک  در این شرکت گفت : شرکت پارس زرآسا در زمینه تولید انواع لوازم خانگی کوچک فعالیت می‌کند و سالانه حدود 800 هزار دستگاه لوازم خانگی تولید دارد. پورعلی در ادامه با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری طرح مذکور 80 میلیارد ریال است افزود : شرکت پارس‌زرآسا در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع و زیربنای 12 هزار متر مربع احداث شده است و 200 نفر اشتغالزایی دارد.

مدیر عامل شرکت پارس زرآسا  در ادامه اضافه کرد : در نهایت وظیفه طراحی لوازم خانگی به صورت " از ايده تا محصول " را شرکت طراحی و مهندسی پارس زرآسا به عنوان اولین و مهمترین قطب پردازش ایده های نو در این زمینه،برای شرکت پارس خزر  بر عهده گرفته است .

وی در پایان به خدمات مهندسی نظیر اندازه برداری دقیق سه بعدی ( سی – ام -ام)، طراحی قطعه و محصول ، تهیه نقشه ، منبع یابی داخلی و خارجی ، نمونه سازی سریع لیزری به روش اس- ال- اس در کلیه زمینه های صنعت خصوصاَ لوازم خانگی ، طراحی و ساخت سالانه حداقل سه محصول جدید در صنعت لوازم خانگی برای گروه صنعتی پارس خزر ، ارائه خدمات نمونه سازی سریع لیزری به روش اس-ال-اس به کلیه صنایع نظیر لوازم خانگی ، خودرو و صنایع وابسته،، قالبسازی، ساخت قطعه و ابزارآلات، پلاستیک ، آزمایشگاه های کنترل کیفی و برق و الکترونیک در شرکت پارس زرآسا اشاره کرد .

 

 

دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان هم در این بازدید گفت :از سالهای گذشته نام محصولات پارس خزر در ایران و بعضی از کشورهای خارجی مطرح بوده و نشان از درایت و ابتکار و نوآوری مدیران این شرکت می باشد. وی خاطر نشان کرد : با توجه به حضور محصولات مشابه خارجی در کشور اگر امروز برند محصولات این شرکت برای مردم آشناست به دلیل کیفیت مطلوب این محصولات است که بر اساس استانداردهای تعریف شده تولید می شود .

 

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .