• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1397/11/23
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در بازدید از شرکت رنگسازی پارس سیمین: توسعه صنعت، توسعه اقتصاد و ارتقای بهره وری در سایر بخش های تولیدی کشور را به دنبال دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در بازدید از شرکت رنگسازی پارس سیمین: توسعه صنعت، توسعه اقتصاد و ارتقای بهره وری در سایر بخش های تولیدی کشور را به دنبال دارد


رئیس سازمان صمت گیلان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، از شرکت تولیدی رنگ پارس سیمین بازدید کرد. دلق پوش که  بررسی و رفع موانع تولید از واحدهای تولیدی گیلان بازدید می کند در حاشیه این بازدید با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی کشور، تاکید کرد: اختصاص ۶۰ درصد از صنعت رنگ به مواد اولیه نشان از اهمیت تامین این مواد در صنعت رنگ  و کاربرد متنوع و گسترده این محصول دارد.

وی افزود: این در حالی است که به دلیل عدم وجود برخی واحدهای فرآوری صاحبان صنایع رنگ،  برخی محصولات مورد نیاز خود را تا ۵ برابر قیمت از کشورهایی مانند چین و هند تامین می‌کنند.

وی هزینه بالای انتقال دانش فنی، تجهیز خطوط تولید و زمان بر بودن برگشت سرمایه در  شرایط تحریم را از عوامل فرسایش صنایع دانست و گفت: اینجاست که نقش مدیران کارآمد صنایع، بیش از پیش ملموس بوده زیرا مدیریت یک مجموعه صنعتی در شرایط عادی با شرایط تحریم بسیار متفاوت است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امروز با همان استراتژی دوره عادی و نبود تحریم‌ها نمی توان از پیچ تحریم‌ها به سلامت گذر کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تصریح کرد: اغلب کالاهایی که تولید می‌شود به رنگ نیاز دارند و این صنعت تولیدات بسیاری را شامل می‌شود. در صورتی که صنعت رنگ به جایگاه حقیقی خود در کشور دست ‌یابد، ظرفیت بسیاری در تولید و ارزش افزوده ایجاد می‌شود.

در پایان این بازدید دکتر دلق پوش با اشاره به لزوم حمایت از صنایع گفت: توسعه صنایع علاوه بر ایجاد ارزش افزوده بالا موجبات توسعه اقتصادی و ارتقای بهره وری سایر بخش های تولیدی در کشور را نیز فراهم می آورد و لذا با تکیه بر آن می توان به ارتقاء بخش تولید و تجارت استان که به تبع آن افزایش رشد اقتصادی را به دنبال دارد دست یافت.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .