• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1397/11/11
فرماندار شهرستان رشت: دهه فجر فرصتی برای تبیین خدمات، اقدامات و عملکرد دولت ها است

فرماندار شهرستان رشت: دهه فجر فرصتی برای تبیین خدمات، اقدامات و عملکرد دولت ها است


به گزارش ناظر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دکتر میرشمس مومنی‌زاده، در آستانه ایام الله دهه فجر در جمع خبرنگاران دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی را تشریح کرد و گفت: ایام دهه فجر همواره فرصتی برای تبیین خدمات، اقدامات و عملکرد دولتها بوده است.

مومنی زاده با اشاره به بهره برداری از 336 پروژه در دهه فجر سالجاری،افزود: در دهه فجر سالجاری تعداد 208 پروژه به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی 3 پروژه آغاز می‌شود. همچنین 35 پروژه طرح‌های اقتصادی است که با استفاده از تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به ارزش 508 میلیارد تومانی این پروژه ها،خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه‌ها از محل منابع داخلی دستگاه‌های اجرایی، اعتبارات استانی و ملی، تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین شده و 2 هزار و 39 شغلی دائم و موقت ایجاد کرده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت تصریح کرد: 2500 برنامه مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی نیز توسط دستگاه‌های اجرایی، نهادهای انقلابی و دستگاه‌های فرهنگی در سطح شهرستان رشت در ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود.

وی در خصوص افتتاح پروژه‌های دهه فجر به تفکیک بخش‌های شهرستان رشت، اضافه کرد: در بخش «خشکبیجار» 14 پروژه به ارزش 2 میلیارد و 949 میلیون و 600 هزار تومان، در بخش «خمام» 35 پروژه با اعتبار 49 میلیارد و 464 میلیون و 800 هزار تومان، در بخش «لشت نشا» 9 پروژه به ارزش 2 میلیارد و 642 میلیون تومان، در «کوچصفهان» 27 پروژه با 78 میلیارد و 125 میلیون تومان اعتبار، در بخش «سنگر» 20 پروژه با 17 میلیارد و 741 میلیون و 600 هزار تومان اعتبار، در بخش «مرکزی» 34 پروژه با اعتبار 88 میلیارد و 875 میلیون و 300 هزار تومان به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار رشت در پایان یادآور شد: 196 پروژه با اعتبار 246 میلیارد و 694 میلیون و 200 هزار تومان به بهره برداری می رسد.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .