• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1398/6/6
455 پروژه شرکت توزیع برق استان گیلان در هفته دولت به بهربرداری رسید

455 پروژه شرکت توزیع برق استان گیلان در هفته دولت به بهربرداری رسید


به گزارش ناظر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مهندس جمشید طالبی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شرکت با تلاش ، پیگیری و همدلی کارکنان توانست تعداد 455  پروژه توزیع نیروی برق شهری و روستایی را در هفته دولت سالجاری  افتتاح و به بهره برداری  برساند.

طالبی افزود : این پروژه ها در دو بخش اصلاح شبکه ، احداث شبکه جهت افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه  مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی گفت : اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی با جایگزینی 117 کیلومتر کابل خودنگهدار بجای شبکه  فرسوده با اعتباری معادل 93461 میلیون ریال نیز  اجرایی شد .

این مقام مسئول در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان اظهار داشت : اصلاح و بهینه سازی شبکه در مناطق شهری و روستایی با اعتبار 407906 میلیون ریال و توسعه تامین برق شهری و روستایی با اعتبار 45264 میلیون ریال افتتاح شد .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در پایان یادآور شد: تعداد روستاهای برقدار استان گیلان 2557 روستا می باشد و ای نشرکت در حال حاضر بیش از یک میلیون و 454 هزار مشترک درکل استان دارد .

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .