• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1398/7/22
تقاطع مرگ در اسالم؟!/ جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است

تقاطع مرگ در اسالم؟!/ جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است


رئیس شورای شهر اسالم با انتقاد از نیمه‌کاره رها شدن تقاطع غیر همسطح اسالم در سال‌های گذشته خواستار توجه مسؤولان کشوری و استانی به اتمام این پروژه شد.

سیف‌الله صداقت دوست با تأکید بر اینکه تقاطع غیر همسطح اسالم در محور مهم و پرتردد و مواصلاتی تالش به آستارا و همچنین اسالم به خلخال است، اظهار کرد: متولی این پروژه شرکت زیرساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ ونقل کشور است که متأسفانه باگذشت حدود یک دهه از آغاز عملیات اجرایی آن، سالهاست که بصورت نیمه ‌کاره رها شده است.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون تردد مردم منطقه با عبور از چند بریدگی در محور اصلی و حاشیه تقاطع غیر هم‌سطح انجام می‌شود، افزود: اهالی دهستان بزرگ خرجگیل و ییلاقات اسالم جهت تردد از این مسیر با مشکلات بسیاری مواجه بوده و شاهد حوادث ناگوار و فوت بسیاری از عزیزانشان در این محدوده هستند.

رئیس شورای شهر اسالم با بیان اینکه این بخش با جمعیتی بالغ‌ بر ۵۰ هزار نفر یکی از بزرگترین بخش‌های شهرستان تالش است، گفت: شهر اسالم با قرار گرفتن در محور مواصلاتی تالش به آستارا و تالش به خلخال یکی از محورهای بسیار مهم است که متأسفانه مورد بی‌ مهری مسؤولان در طول سال‌های گذشته قرار گرفته است.

صداقت دوست با تأکید بر اینکه این منطقه و محور مواصلاتی اسالم به خلخال یکی از ظرفیت‌های بزرگ گردشگری شهرستان نیز هستند، تصریح کرد: جاده‌ای که می‌تواند خاطرات خوبی برای مسافرین و عابرین از خود بجای بگذارد متأسفانه به یکی از بحران‌های منطقه تبدیل‌شده و عامل بروز حوادث تلخ و ناگوار شده است.

وی با بیان اینکه جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است، گفت: تکمیل این پروژه از مطالبات مهم مردم اسالم است که از مسؤولان استانی و کشوری درخواست توجه ویژه به این منطقه و تکمیل تقاطع غیر همسطح اسالم را داریم.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .