• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1398/7/22
آقای استاندار؛ این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد/ تمام این مدیران را برکنار کنید!

آقای استاندار؛ این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد/ تمام این مدیران را برکنار کنید!


به گزارش ناظر و به نقل از خزر، طی روزهای گذشته سیل بخشی از استان گیلان را در نوردید و بسیاری از مردم را به دردی تکراری اما سنگین دچار نمود. یک جوان را به کام مرگ فرستاد و پل ها را تخریب کرد.

 سیل مهرماه 98 همان سیل خرداد ماه 97 بود. با همان کیفیت و شدت. مردم دوباره قایق به دست شدند و حالا باید هر گیلانی به خصوص اگر تالشی و رودسری باشد، یک قایق هم به ملزومات خانگی اش بیفزاید. مطمئناً روزی به کارش خواهد آمد.

با این حال، آن چه که در این روزهای سخت، بر درد مردم می افزاید، حضور برخی مدیران بی کفایت است که نسبت به مردم نگاهی رعیت گونه داشته و خود را بالاتر از صاحبان اصلی این انقلاب که همان مردم مستضعف و روستانشین هستند، می پندارند.

مدیران بی لیاقتی که اهمال کاری و بعضا همدستی شان با متخلفان، منجر به غارت جنگل ها می شود تا هر بارانی در استان سرسبز گیلان، به سیلی وحشتناک تبدیل شود.

همان مدیرانی که مدت هاست چشم بر تجاوز نورچشمی ها بر حریم رودخانه بسته اند و به جای لایروبی به موقع سدها، قیمت سکه و دلار را دنبال می کنند.  نمونه واضح این مدیران را می توان در تصویر دید.

 تصویری که نشان می دهد چگونه برخی مدیران اتوکشیده در رودسر سوار بر قایقی که کارگران شهرداری آن را هُل می دهند، در  حال بررسی وضعیت آب گرفتگی معابر هستند و از ترس اینکه مبادا در زیر بارش باران خیس شوند، چتر هم بر سر گرفته اند!

آقای استاندار! این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد. در حالی که بارش باران در کمتر از یک روز، در رودسر سیل به راه انداخته و برق و گاز مردم را قطع و جاده های ارتباطی را تخریب و پل ها را شکسته است و وسایل منازل مردم بر روی آب است، مدیران با قایقی که کارگران آن را می کشند، درون شهر تردد می کنند تا مبادا کمی خیس شوند!

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .