• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1398/10/6
استاندار گیلان در دهمین هفته از پویش #هر هفته الف-ب ایران : ۳۳ درصد از شبکه توزیع برق استان بیش از ۳۰ سال عمر دارند

استاندار گیلان در دهمین هفته از پویش #هر هفته الف-ب ایران : ۳۳ درصد از شبکه توزیع برق استان بیش از ۳۰ سال عمر دارند


در دهمین هفته از پویش #هرهفته الف-ب ایران، استاندار گیلان در مراسم افتتاح و کلنگ زنی ۱۲ پروژه ملی و زیربنایی برق منطقه‌ ای گیلان که با حضور وزیر نیرو و جمعی از مسئولین برگزار شد با اشاره به بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳۱ طرح برق رسانی و آبرسانی و کشاورزی با مجموع اعتبار ۴۶۱ میلیارد تومان در تداوم پویش #هر هفته الف-ب ایران وزارت نیرو اظهار کرد: بهره برداری از ۳۱ طرح برق،آب رسانی و کشاورزی در گیلان حکایت از توجه ویژه دولت در بخش کشاورزی و روستایی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، ارسلان زارع افزود: در دولت تدبیر و امید شاخص برق در استان گیلان از 15/98درصد به 2/99درصد و شاخص آب آشامیدنی روستایی از ۶۴ درصد به ۷۶ درصد، آب آشامیدنی بهداشتی از 75/99 درصد به 94/99 درصد و فاضلاب شهری از ۶۵ درصد به 77/70 ارتقا یافته است.

وی اضافه کرد: حدود ۳۳ درصد از شبکه توزیع برق استان بیش از ۳۰ سال عمر دارند و افزایش کیفیت این بخش از خدمات نیاز به اعتبارات بیشتری دارد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان تصریح کرد: در راستای تامین منابع آب آشامیدنی بهداشتی و پایدار، طرح آبرسانی به لاهیجان و لنگرود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی و به رودسر، املش، واجارگاه ۷۴ درصد داشت ضمن اینکه تکمیل پروژه‌های زیربنایی آب و فاضلاب مسکن مهر رشت در دست اجراست که نیاز به اختصاص اعتبار برای تکمیل این پروژه‌هاست.

استاندار گیلان در پایان یادآور شد: به ‌منظور تامین منابع پایدار آب برای بخش‌های کشاورزی، شبکه‌های اصلی و فرعی آبیاری و زهکشی سفیدرود با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد، شبکه آبیاری شفارود با حدود ۴۰ درصد و شبکه پلرود با ۳۵ درصد در دست اجراست که تکمیل این پروژه‌ها نیازمند اعتبارات ملی است.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .