• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1399/1/3
استاندار گیلان: پاساژ‌ها و مراکز تجاری گیلان تعطیل می‌شود

استاندار گیلان: پاساژ‌ها و مراکز تجاری گیلان تعطیل می‌شود


به گزارش ناظر، استاندار گیلان پس از جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مبارزه با کرونا و ارتباط مستقیم با رئیس جمهور ضمن تبریک عید نوروز و مبعث پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: بر اساس گزارشات ارائه شده خوشبختانه میزان تردد مسافران نوروزی به استان گیلان در ایام پایان سال و آغاز سال جدید کاهش یافته است.

ارسلان زارع با اشاره به اینکه تردد مسافران نوروزی در استان‌های شمالی و استان گیلان نسبت به میانگین کشوری روند رو به کاهش بیشتری داشته است، بیان داشت: دید و بازدیدهای نوروزی نیز در گیلان به حداقل رسیده و خوشبختانه بسیاری از مردم استان عید نوروز را از طریق تلفن و فضای مجازی به بستگان و دوستان خود تبریک گفتند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان از مردم خواست تا توصیه‌های بهداشتی جامعه بهداشت و کارشناسان را بیشتر جدی بگیرند تصریح کرد: برخی افراد نسبت به توصیه‌ها بی‌توجه بودند و در بازارها حضور پیدا کردند که لازم است بیشتر به توصیه‌ها توجه کنند و از منزل خارج نشوند.

وی به همکاری خوب پاساژها و مراکز تجاری در برخی شهرستان‌های گیلان بابت مشارکت خوب آنها در کاهش ساعت کار اشاره کرد و اظهار داشت: از قبل تصمیماتی در رابطه با کاهش فعالیت پاساژها و مراکز تجاری اتخاذ شده است و مردم و بازاریان نیز همکاری خوبی داشتند اما در برخی شهرها از جمله مرکز گیلان میزان تعطیلی بازارها کمتر بود.

 

استاندار گیلان به تصمیم ملی تعطیلی مراکز تجاری و پاساژ‌ها تا نیمه فروردین‌ماه اشاره و با بیان اینکه این تصمیم ملی باید با مدیریت فرمانداران، همکاری بازاریان و مشارکت مردم در سطح استان اجرا شود افزود: میزان ترددها به ‌ویژه در ایام پایان سال در مرکز گیلان بسیار نگران‌ کننده بوده که ممکن است تاثیرات منفی خود را در روزهای آینده نشان دهد.

زارع با بیان اینکه مراکز عرضه اقلام ضروری مردم و داروخانه‌ها همچنان فعال بوده و تعطیل نمی‌شوند، تصریح کرد: انتظار داریم که اقدامات ضدعفونی معابر و اماکن شهرها نیز توسط شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و نیروهای نظامی سپاه و ارتش تداوم یابد و از مردم نیز تقاضا داریم که در منزل بمانند و جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند و مراقب حال خود و دیگران باشند.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .