انتشار : 1399/1/15
اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است


به گزارش ناظر و به نقل از پالنا، گروه پزشکان و قانون باور نمی‌کند که سطح دانش اداری و تسلط بر قوانین عمومی کشور در بین مدیرانی از میانه سلسله مراتب به آن حد کم باشد که شیوه ‌نامه‌های کشوری را حتی تورق نکرده باشند. اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های استان گیلان توسط دکتر میری از جمله این دست اقدامات نابخردانه است. امضاء‌کننده نامه نمی‌داند که تنها زمانی می‌تواند اعلام وضعیت سفید نماید که در صدر نامه مراتب تغییر در وضعیت استان را مستندا به استناد‌ مصوبه ستاد بحران استان و جلسه و تاریخ و ساعت آن آورده باشد.

این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است. ممکن است لابی‌ها و یا فشارها آنچنان زیاد باشد که نتوان مقاومت کرد ولی حداقل باید نامه‌ای نوشت که از لحاظ شکلی رعایت اولین اصول در آن شده باشد.

گروه پزشکان و قانون به مسئولین کلیه مراکز مخاطب این نامه اکیدا توصیه می‌کند که قبل از دستیابی به مستندات ستاد بحران استان گیلان هیچ تغییری در وضعیت خود ندهند زیرا ممکن است عواقب قانونی آن به ‌خصوص در صورتی که کسی از بیماران پذیرش شده به کرونا مبتلا شود، به عهده آنان افتد. بزرگترین خسران‌کنندگان آنانی هستند که آخرت خود را به دنیای دیگران می‌فروشند.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .