• اعتراض شدید وزیر بهداشت: شعله هرگونه تصمیم آتش ‌به ‌اختیار دامن نظام سلامت و اقتصاد کشور را خواهد گرفت

  ناظر. وزیر بهداشت به اقدام ناگهانی وزارت صمت درباره بازگشایی مشاغل و مراکز کسب و کار اعتراض شدید کرد.

 • اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

  ناظر. این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است.

 • تعویق وام‌های قرض‌الحسنه، نذر کردن روغن ریخته برای امامزاده است

  ناظر. سیاستگذاران نشان داده‌اند که گوش‌های بسته و دهان‌های باز دارند و در عالم سیاست، گربه ‌صفتی نیز سکه رایج است.

 • آقای روحانی! چرا جان مردم را به خطر می اندازید؟

  ناظر. چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و ادارات دارید؟/ بیش از یکماه است که خودتان به شدت رعایت می کنید و تمامی جلسات تان را از طریق ویدئو کنفرانس مدیریت می کنید و در جلسه هیأت دولت نیز فقط خودتان با نفر بغل دستی چند متر فاصله دارید!!!/ چنانچه عده ای ناآگاه و یا بی وجدان، موقعیت بحرانی کشور را درک نکرده و به توصیه ها و اخطارهای مقامات مسئول و "ستاد مقابله با کرونا" توجه نکرده و نمی کنند باید با آنان شدیدترین برخوردها را انجام داد!!/ وقتی که مجلس شورای اسلامی بطور کامل تعطیل است و برخی از دستگاههای وابسته به دولت و حتی تمامی مجموعه های خصوصی و غیردولتی نیز تقریباً تعطیل و یا نیمه تعطیل میباشند، پس چرا دولت به باز بودن و فعالیت بانکها و ادارات در این ایام بحرانی اصرار می ورزد؟

 • از شایعه تا واقعیت؟!

  ناظر. هيچ گونه تغييري در نحوه محاسبه قيمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان كماكان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهاي دوره از طريق پيامك به شماره تلفن همراه مشترک اعلام می شود

 • امیدواریم گوش مسئولان, مانند گوشی هایشان نباشد

  ناظر. حدود 90 درصد از کارگران زیرخط فقر هستند و دولت توجهی به آنها ندارد/ اکثر حمایتی های دولتی ها در کلام خلاصه و به مرحله عمل نمی رسد/ پرداخت نهایتاً‌ 600 هزار تومانی دولت مگر چقدر می تواند به آنها برای امرار معاش زندگی کمک کند در شرایطی که به گفته ی نمایندگان کارگران حداقل سبد معیشت کارگران 4 میلیون و 940 هزار تومان است

انتشار : 1399/1/15
اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است

اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های گیلان نابخردانه است


به گزارش ناظر و به نقل از پالنا، گروه پزشکان و قانون باور نمی‌کند که سطح دانش اداری و تسلط بر قوانین عمومی کشور در بین مدیرانی از میانه سلسله مراتب به آن حد کم باشد که شیوه ‌نامه‌های کشوری را حتی تورق نکرده باشند. اعلام وضعیت سفید برای بیمارستان‌های استان گیلان توسط دکتر میری از جمله این دست اقدامات نابخردانه است. امضاء‌کننده نامه نمی‌داند که تنها زمانی می‌تواند اعلام وضعیت سفید نماید که در صدر نامه مراتب تغییر در وضعیت استان را مستندا به استناد‌ مصوبه ستاد بحران استان و جلسه و تاریخ و ساعت آن آورده باشد.

این مدیر جذاب نمی‌داند که این نامه چه میزان بار قانونی برای خود او ممکن است داشته باشد که بدون ذکر استنادات لازم و صرفا با قید تغییر در شرایط، وضعیت را سفید اعلام نموده است. ممکن است لابی‌ها و یا فشارها آنچنان زیاد باشد که نتوان مقاومت کرد ولی حداقل باید نامه‌ای نوشت که از لحاظ شکلی رعایت اولین اصول در آن شده باشد.

گروه پزشکان و قانون به مسئولین کلیه مراکز مخاطب این نامه اکیدا توصیه می‌کند که قبل از دستیابی به مستندات ستاد بحران استان گیلان هیچ تغییری در وضعیت خود ندهند زیرا ممکن است عواقب قانونی آن به ‌خصوص در صورتی که کسی از بیماران پذیرش شده به کرونا مبتلا شود، به عهده آنان افتد. بزرگترین خسران‌کنندگان آنانی هستند که آخرت خود را به دنیای دیگران می‌فروشند.

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .