انتشار : 1400/9
تلاش و زحمات پرسنل مرکز تصویربرداری سپهر رشت شایسته تقدير است

تلاش و زحمات پرسنل مرکز تصویربرداری سپهر رشت شایسته تقدير است


به گزارش ناظر، هفته گذشته سرهنگ احدي رئيس سابق اداره مبارزه با مواد مخدر استان گيلان طي تماسي گفت: آقا بنويس كه هنوز هم انسانيت نمرده است. احدي افزود: براي انجام سونوگرافی به مرکز تصویربرداری سپهر واقع در پل تاكسيراني رفتم و شاهد نظم و انضباط بسيار خوبي در رعايت نوبت و رفاه حال بيماران شاهد بودم كه انصافاً جا دارد تا از همه پرسنل و مديريت مرکز تصویربرداری سپهر علي‌الخصوص پرستار مردمي و كاردان بخش سونوگرافي سركار خانم استوار تقديري داشته باشيم. چون اين پرستار مردمي با حوصله و روحيه و با ايجاد انگيزه به بيماران خدمات‌دهي مي‌كند.

 وی افزود: صحنه‌اي كه نظرم را جلب كرد حضور جوان بيماري بود كه بر اثر سكته قلبي قادر به راه رفتن نبود و به اتفاق پسر نوجوان 10 ساله اش در انتظار نوبت بودند. وقتي اسمش را صدا كردند او با تكيه بر دوش پسرش از جا بلند شد و قدم برداشت كه البته سركار خانم استوار پرستار بخش به دادش رسيد و او را به اتاق دكتر هدايت كرد و همچنان با تا آخر ويزيت مثل دختري كه از پدرش حفاظت میكند، از او مواظبت كرد كه اكثر مراجعه‌كنندگان وی را تشویق کردند.

احدی یادآور شد:صفا و صمیمیت پرستاران این بخش باعث شد تا اشک شوق در چشمان حاضرین حلقه بزند. بنابراین لازم دیدم به شما فعالان ردر رسانه از این جوانمردی و رضایتمندی بگویم و شاید خیلی از حاضرین هم می خواستند از این صفا و صمیمیت در رسانه ها گفته شود.

وی خاطرنشان کرد: از مديريت مرکز تصویربرداری سپهر رشت، تقاضاي تشويق پرسنل بخش سونوگرافي این مرکز را دارم.

من خبرنگار در تماس تلفنی با این پرستار خواستم تا نگاه خود را در زمینه رضایتمندی تشریح نماید. خانم استوار با اشاره به اینکه همراهی با بیماران باعث می شود تا ایام بیماری برایشان تحمل پذیر شود، گفت: اعتقاد دارم نور ضعيف و ملايمي كه از چشمان محزون و رنج‌ديده بيماران ساطع و لامع مي‌شود، آرامشي است كه در نتيجه  تلاش همه همكاران عزيز ما در این مرکز تصویربرداری حاصل می شود.

وی در پایان  اظهار داشت: تلاش می کنیم تا مراجعین این مرکز با رضایتمندی اینجا را ترک کنند و البته اين خواسته مديريت مرکز تصویربرداری سپهر است .

گفتنی است این انتظار وجود دارد تا دكتر ارسلان سالاري رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي گيلان اين عزيزان را مورد تشويق قرار دهند تا انگيزه بيشتري برای سایرین باشد .

 

خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .