انتشار :
شرکت توليدي قطعات جلوبندي خودروي ايران – لاهيجان عنوان واحد برتر استاندارد استان را دریافت کرد

شرکت توليدي قطعات جلوبندي خودروي ايران – لاهيجان عنوان واحد برتر استاندارد استان را دریافت کرد


ناظر. مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تجلیل از واحد های نمونه استان گیلان با حضور مسئولان دستگاههای اجرایی و برخی از مقامات استانی برگزار شد. در این مراسم به 22 واحد تولیدی و 2 واحد خدماتی نمونه استان گیلان در سال 92 ، لوح تقدیر و تندیس اهدا شد. در این مراسم از حاج مهدی پورنصیر عضو هیئت مدیره شرکت توليدي قطعات جلوبندي خودروي ايران – لاهيجان به دلیل تلاش های ارزشمند مدیران آگاه، متخصصان متعهد و کارکنان کوشای این شرکت در ارتقاء و استمرار کیفیت محصولات تولیدی قدردانی شد.
 
شرکت توليدي قطعات جلوبندي خودروي ايران – لاهيجان در سال 1362 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات صنعتی و جلوبندی انواع خودروها در زمینی به مساحت 25 هزار متر مربع توسط خانواده پورنصیر آغاز نمود و این افتخار را دارد که توانسته در رقابتی سالم با تولیدکنندگان داخلی و خارجی، رضایتمندی مصرف کنندگان را جلب و یکی از تولیدکنندگان برجسته بازار یدکی ایران و منطقه باشد. این مجموعه با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید متکی بر تایید آزمایشگاه های کنترل کیفیت و تجهیزات تست عملکرد و با اتکاء به دانش فنی کارشناسان و مهندسان و تلاش پرسنل زحمتکش در جهت کسب و افزایش سطح کیفی محصولات، افزایش رضایتمندی مشتریان ، ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه ، استفاده از تکنولوژی پیشرفته در جهت افزایش بهره وری ، پایین ترین سطح ضایعات در تمامی محصولات را دارد. در این رابطه این شرکت موفق به کسب بیش از چندین عنوان لوح تقدیر و تجلیل از مقامات و مسئولین گردیده است. مرحوم حاج احمد و محمود پورنصير كه از بنيان‌گذاران این شرکت بودند در کنار صنعت ، تجارت نیز می کردند و ایمان داشتند که چنانچه فردی به نام صنعت تسهیلات گرفته و آن را در بخش دیگری هزینه کند به طور قطع خیانتکار است از اینرو در دهه اول انقلاب تمام املاك خود را در داخل و خارج از كشور فروختند و در اين مجموعه سرمايه‌گذاري کردند و حتی يك ريال از تسهيلات دریافتی مربوط به اين كارخانه در جاي ديگر هزينه نشد. هم اکنون فرزندان این دو سرمایه گذار پس از سالها و در شرایط  نامطلوب اقتصادی برای حفظ این یادگار و شناسنامه خانوادگی از هیچ کوششی دریغ نکردند تا نام خاندان پورنصیر برای همیشه زنده بماند. تنها شركتي كه برگشت توليداتش به دليل كيفيت مطلوب و استاندارد به یک درصد هم نمي‌رسد . در واقع بناي قطعه‌سازي خودرو در گيلان از اين كارخانه شروع شده است. زماني كه سرمايه‌داران زندگي خود را تبديل به دلار مي‌كردند و به خارج از ايران مي‌بردند بنیانگذاران این مجموعه سرمایه خود را تبديل به ريال كردند و در اين كارخانه سرمايه‌گذاري نمودند تا عده‌اي مشغول به كار شوند. در واقع حاج احمد ومحمود پورنصير با احداث اين كارخانه در شهر لاهيجان و ايجاد اشتغال براي جوانان اين منطقه اثري ماندگار از خود بر جای گذاشتند.
حاج مهدی پورنصیر عضو هیئت مدیره شرکت توليدي قطعات جلوبندي خودروي ايران – لاهيجان در گفتگوی اختصاصی گفت: این شرکت با کسب این افتخار و پشتوانه افتخارات گذشته  این اطمینان را می دهد تا هیچگاه رویکرد مثبت خود در زمینه تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا را فراموش نکند و در آتی شاهد افتخارات دیگری برای این شرکت باشیم .
مهدي پورنصير یادآور شد : فرزندان حاج احمد و محمود پورنصير تلاش كردند تا به وصيت پدر عمل كرده و اين مجموعه را در شرايط پرتلاطم اقتصادي كشور بدون بد‌هكاري به بانكها سرپا نگه دارند. 
وی در پایان یادآور شد: این شرکت همواره در تلاش است تا با رعایت استانداردها در تولید و ارائه خدمات ، محصولاتی شایسته نام ایرانی به بازار عرضه نماید.
خانواده پورنصير از بزرگان شهر لاهيجان و افرادي موفق در حوزه توليد و تجارت هستند كه سال‌ها با علاقه زیاد فعاليت کرده و با توجه به ارزش اقتصادی بسیار بالای زمین این شرکت اصرار بر ادامه توليد دارند . شایان ذکر است در حال حاضر 30 واحد قطعه‌ساز در گيلان داريم كه اغلب كوچك بوده و با شرکتهای ايران خودرو و سايپا در حال فعاليت هستند و زمينه بسيار خوبي براي توليد اين محصولات وجود دارد و با توجه به فعالیت  افراد با تجربه و تحصيلکرده‌ در اين مجموعه ، اگر از اين صنعت حمایت شود توجیح اقتصادی دارد. 
 
خبر های مهم
پربازدیدترین خبر ها

مشترک ماهنامه شوید

همینک تنها با چند کلیک عضو ماهنامه ناظر شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به نشریه ماهانه اقتصادی ناظر می باشد .